Post

Porady przeciwstarzeniowe - od głowy do palców stóp

 

Pielęgnacja skóry jest niezbędna w każdym wieku, ale mam nadzieję, że po czterdziestce masz już opracowany odpowiedni schemat. Od lat mam opracowany schemat pielęgnacji skóry twarzy, ale jeśli chodzi o inne obszary, takie jak dłonie, stopy, łokcie i inne, to niestety trochę się zaniedbałam i musiałam zrobić coś, co sprawi, że będzie ona na odpowiednim poziomie! Nie ma mowy, żebym siedziała z założonymi rękami i pozwoliła Matce Naturze decydować o mojej skórze! Wiele osób czuje się w ten sposób, dlatego chirurgia kosmetyczna jest tak popularna!!! Podczas gdy ja jestem za chirurgią kosmetyczną, nie jest to pierwsza myśl w mojej książce; profilaktyka jest pierwszym krokiem.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego ludzie poddają się chirurgii kosmetycznej? Jednym z głównych powodów jest to, aby wyglądać młodziej i czuć się bardziej pewni siebie. Zanim jednak ludzie zaczną rozglądać się za opcjami chirurgicznymi, zazwyczaj dobrze przyjrzą się swojemu systemowi pielęgnacji skóry. Istnieje wiele produktów, które mogą wspomóc rutynę przeciwstarzeniową i pomóc w podniesieniu poczucia własnej wartości. Wiele osób sięga po produkty bez recepty, ale można też spróbować produktów naturalnych, od oleju kokosowego po aloes lub passiflorę.

 

Produkty naturalne lub profilaktyka przed zabiegami chirurgii kosmetycznej to moje podejście. Dlatego też byłam podekscytowana, kiedy zwróciła się do mnie firma Skin Care z prośbą o wypróbowanie ich silnych produktów nawilżających z alfa-hydroksyterapią. Widzisz, skóra w każdym miejscu może stać się sucha, matowa i nieatrakcyjna. Podczas gdy większość ludzi widzi naszą twarz, inne obszary naszego ciała narażone są na utratę wilgoci i uszkodzenia. Posiadanie linii obrony z produktami takimi jak te może być niezbędne, jeśli chcesz STOP Matce Naturze od podjęcia jej kurs na swoim ciele.

Zanim przejdę do produktów, myślę, że ważne jest, abyś zrozumiała, że z wiekiem naturalny proces odnowy skóry ulega spowolnieniu, co może powodować gromadzenie się martwych komórek na powierzchni skóry. Nagromadzenie to może powodować nierównomierny koloryt skóry, szorstkość i powstawanie fałszywych zmarszczek; może również zatykać pory, powodując powstawanie wyprysków. Juk, wiem! A gdyby tego było mało, nasze gruczoły tłuszczowe stają się również mniej aktywne, co może utrudniać zatrzymywanie wilgoci w skórze. Utrata nawilżenia może czasem prowadzić do utraty pewności siebie. Z drugiej strony, jeśli nasza skóra jest odpowiednio nawilżona, będzie w stanie bronić się przed niektórymi z tych czynników środowiskowych, takich jak sucha pogoda, mydło i brud, które przez lata mogą siać spustoszenie w naszej skórze! Dlatego tak ważne jest, abyśmy stosowali odpowiedni system pielęgnacji skóry, który będzie odpowiednio nawilżał i złuszczał naszą skórę od szyi w dół!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powstrzymać Matkę Naturę przed działaniem na Twoją skórę, czytaj dalej...

Wskazówki przeciwstarzeniowe - od głowy po palce stóp

Nawilżający balsam do ciała

Myślę, że tym produktem wprawiłam moje nogi w szok, dlaczego pytacie? Cóż, jak wspomniałam powyżej, zaniedbałam obszar poniżej dekoltu i nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo moje ciało potrzebuje tego produktu.

Balsam Moisturizing Body Lotion

Pozostawił moje ciało uczucie miękkości, ale to wykracza poza to, jak mogę powiedzieć, że jest złuszczanie mojej skóry, zwłaszcza moje suche nogi wyglądające węża, które zostały ukryte w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Pozostałe szczegóły

  • Konsystencja produktu była rzadsza niż się spodziewałam, ważne jest, aby dobrze wstrząsnąć przed użyciem.
  • Zastosowałam go zaraz po ogoleniu nóg i niestety spowodował lekkie szczypanie, które jednak ustąpiło. Należy więc o tym pamiętać podczas stosowania.
  • Klinicznie udowodnione działanie 12% kwasu mlekowego, pH zrównoważone dla skóry

Ultra nawilżający krem do ciała

Prawidłowe złuszczanie skóry jest koniecznością, jeśli chcesz mieć zdrową, promienną skórę, zwłaszcza po czterdziestce, kiedy ciało wolniej pozbywa się martwych komórek skóry i wolniej wytwarza nowe! Ten krem nawilżający z pewnością pomógł okazać moim łokciom i kolanom trochę miłości! Przy ciągłym ruchu nasze kolana i łokcie są narażone na wiele nadużyć.

Regenerujący balsam do ciała

To jedyna formuła, która łączy w sobie klinicznie sprawdzony i trzy niezbędne ceramidy, aby złagodzić ekstremalną suchość skóry przez 24 godziny.

Szczegóły:

  • Ta nietłusta formuła cudownie sprawdziła się na moich dłoniach i brzuchu.
  • Skóra na naszych dłoniach jest znacznie cieńsza niż skóra na twarzy i jest to obszar, który może zdradzać nasz wiek. Dodatkowo, codzienna ekspozycja na gorącą wodę i mydło może wpływać na zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci.
  • Mój brzuch: To kolejny obszar, który zaniedbywałam przez lata, zwłaszcza jeśli chodzi o SPF, więc skóra na moim brzuchu ma pewne uszkodzenia spowodowane działaniem słońca
  • . Wiem, że to nie zniknie, ale upewniając się, że zastosowałam ten krem nawilżający (i kilka innych) w tym obszarze, pomogłam zatrzymać wilgoć, nadając mojej skórze o wiele gładszy wygląd. A delikatne złuszczanie naskórka w tym obszarze przyniosło największą różnicę spośród wszystkich obszarów na moim ciele.

Krem do stóp

To świetny sposób na ożywienie Twoich stóp i palców! Ponieważ kiedy Twoje stopy czują się dobrze, całe Twoje ciało czuje się odświeżone i pełne energii. Dodatkowo, zimna pogoda może pozbawić Twoje stopy wilgoci, więc przygotowanie ich na wiosnę wymaga nawilżenia! Aby uzyskać delikatne złuszczenie i intensywne nawilżenie, zastosuj

Krem do stóp

na całej powierzchni stóp i palców. Nie zapomnij o piętach!

Oprócz wyboru odpowiedniego produktu do pielęgnacji skóry, musisz upewnić się, że pijesz dużo wody...

Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla zdrowej skóry.Tak więc

mamy nadzieję, że jest to coś, co robisz od lat! Jeśli dodasz picie dużej ilości wody do swoich zabiegów pielęgnacyjnych, Twoja skóra będzie wyglądała na pulchniejszą i zminimalizujesz oznaki starzenia. Wyrób w sobie nawyk ciągłego posiadania w pobliżu szklanki wody lub wody butelkowanej.

WAŻNE: Gdy tylko uświadomisz sobie, że chce Ci się pić, jesteś już odwodniona, a nikt nie chce odwodnionej skóry, więc planuj z wyprzedzeniem!

Ogólnie rzecz biorąc, prawie dwie trzecie kobiet w USA twierdzi, że im są starsze, tym trudniej jest im utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Musi to być rutyna, a co ważniejsze, znalezienie produktu, który oferuje wiele korzyści. I chociaż używam kremów nawilżających do ciała  od niedawna, podjęłam świadomą decyzję o wdrożeniu codziennej rutyny nawilżania, która obejmuje całe moje ciało!

Na co więc czekasz? ZATRZYMAJ Matce Naturze spustoszenie w Twojej skórze TERAZ!