Post

Algenist Concentrated Reconstructing Serum Review

Algenist Skoncentrowane serum odbudowujące - przegląd

Algenist wkroczył na scenę kilka lat temu z nowym, opatentowanym składnikiem, kwasem alguronowym. Jak głosi historia, zespół badaczy biotechnologii z San Francisco poszukiwał alternatywnego źródła energii odnawialnej, kiedy natknął się na ten potężny związek regenerujący. Testy wykazały, że ten nowy związek ma poważne właściwości przeciwstarzeniowe, więc stworzyli wokół niego linię kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Algenist Concentrated Reconstructing Serum jest jednym z tych flagowych produktów i to właśnie jemu dzisiaj się przyglądamy. Obietnice tego produktu są takie, że zminimalizuje on widoczność zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek, przywróci skórze utraconą gęstość i elastyczność, podniesie i ujędrni Twoją skórę oraz doda Twojej twarzy promiennego blasku.

W przeciwieństwie do wielu innych produktów, Algenist Concentrated Reconstructing Serum zostało przebadane klinicznie. Podczas stosowania dwa razy dziennie przez 100 kobiet wyniki były imponujące:

    Po 10 dniach 86% z nich zauważyło przywróconą gęstość skóry. Po 10 dniach 93% zauważyło wzrost blasku skóry. Po 4 tygodniach 78% kobiet zauważyło zminimalizowanie głębokich zmarszczek. Po 4 tygodniach 81% stwierdziło, że ich skóra została widocznie podniesiona i napięta.

Algenist Concentrated Reconstructing Serum opinie klientów są również w przeważającej większości pozytywne. Jest to szczególnie istotne, ponieważ to serum kosztuje 95 dolarów lub więcej. Produkty tak drogie mają tendencję do wysokiej poprzeczki, aby uzyskać korzystne recenzje od klientów. To naprawdę proste. Im coś jest droższe, tym większe oczekiwania.

Algenist Concentrated Reconstructing Serum Składniki i jak one działają

Pierwszym z listy jest oczywiście kwas alguronowy. Wykazano w testach wewnętrznych, że zwiększa on regenerację komórek skóry i wspomaga produkcję elastyny i kolagenu. Jeśli to prawda, to jest to ogromny zastrzyk energii dla Twojego programu przeciwstarzeniowego. Wszystko, co pomaga komórkom skóry obracać się i regenerować, pomoże Ci wyglądać młodziej. Zmniejsza również powstawanie melaniny, co pomoże Ci uzyskać jasny, równomierny koloryt skóry.

Algenist Concentrated Reconstructing Serum dodaje jeszcze kilka innych dobrych składników przeciwstarzeniowych w postaci peptydów, które również zwiększają ilość kolagenu, dzięki czemu skóra wygląda jędrniej i bardziej zwarcie, oraz przeciwutleniaczy, które chronią starzejącą się skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez życie i środowisko, w którym żyjesz.

Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując Algenist Concentrated Reconstructing Serum dwa razy dziennie po oczyszczeniu skóry. Serum to nie zawiera oleju, dzięki czemu jest doskonałe dla wszystkich rodzajów skóry. Jeśli masz suchą skórę, będziesz musiała zastosować krem nawilżający.

Algenist Concentrated Reconstructing Serum Plusy i minusy

Zalety Algenist Concentrated Reconstructing Serum

    Zawiera wiele dobrych składników przeciwstarzeniowych. Został przebadany klinicznie. Przytłaczająca większość Algenist Concentrated Reconstructing Serum opinie klientów są pozytywne. Niewielka ilość wystarcza na długo. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Wady Algenist Concentrated Reconstructing Serum

    To jest drogie. Widzieliśmy kilka skarg na dozownik kroplomierza do oczu. Zawiera substancje zapachowe, które mogą podrażniać skórę.

Gdzie kupić

Algenist Concentrated Reconstructing Serum możesz znaleźć online, w sklepach Sephora i na QVC. Jedna uncja butelka będzie ustawić cię z powrotem około 100 dolarów, po prostu o gdziekolwiek pójdziesz. Choć wygląda na to, że QVC sprzedaje 2 uncji wersji, która pochodzi w dozowniku pompy dla 132 dolarów.

Wniosek

W końcu, I find myself just about przekonany, że Algenist Concentrated Reconstructing Serum jest warte pieniędzy. Kilka recenzentów skomentował, jak długo butelka trwa, więc należy wziąć pod uwagę, gdy robisz matematyki. Jeśli kupisz 2 uncji pompy za $ 132 i trwa Ci 6 miesięcy, to tylko $ 22 miesięcznie. Jak zawsze zalecamy, jeśli chodzi o drogie produkty, spróbuj znaleźć próbkę, dzięki czemu czujesz się bardziej komfortowo wiedząc, co dostajesz, kiedy zdecydujesz się kupić.

Używałeś Algenist Concentrated Reconstructing Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel