Post

Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum Review

Hydra-Pure Serum rozjaśniające z witaminą C Przegląd

Coraz częściej spotykamy się z produktami do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym, które w swoim składzie zawierają składniki rozjaśniające i rozświetlające. Może to wynikać z postępu technologicznego, a może z tego, że kobiety wolą rozjaśniać i wyrównywać koloryt skóry za pomocą kosmetyków pielęgnacyjnych, a nie makijażu. A może to być jedno i drugie. Niezależnie od przyczyny, oto jesteśmy, a dziś przyglądamy się Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum od Dr. Dennis Gross.

To serum na noc ma za zadanie walczyć z uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i inne zagrożenia środowiskowe. Zagrożenia te sprawiają, że skóra staje się szorstka, nierówna, luźna i pomarszczona, a Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum odwraca ten trend. Oprócz rozjaśniania i rozświetlania, pomaga odbudować kolagen, dzięki czemu Twoja skóra jest mocniejsza i bardziej odporna.

Składniki Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum i ich działanie

Formuła ta opiera się na 3 różnych odmianach witaminy C. Witamina C jest tak ważna w tym procesie, ponieważ nie tylko zwiększa blask, ale także chroni przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki dzięki właściwościom przeciwutleniającym i wspomaga regenerację komórek skóry.

Formuła Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum zawiera również:

    Skwalen dla nawilżenia Hialuronian sodu (miejscowa forma kwasu hialuronowego), aby wygładzić i spulchnić linie i zmarszczki. Kwas salicylowy i kwas mlekowy dla złuszczania. Witamina D i kwercetyna dla jeszcze większej ochrony antyoksydacyjnej.

Hydra-Pure Serum rozjaśniające z witaminą C powinno być stosowane na noc na czystą i suchą skórę. Jeśli Twoja skóra jest sucha, możesz nałożyć na nią dodatkowo krem nawilżający.

Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum Plusy i minusy

Zalety Hydra-Pure Serum Rozjaśniającego z Witaminą C

    Zawiera 3 rodzaje witaminy C, które są tak ważne dla zdrowej, młodo wyglądającej skóry. Dozownik z pompką utrzymuje witaminy i antyoksydanty na stałym poziomie. Ma jedwabiście gładką konsystencję. Większość opinii o Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum jest bardzo pozytywna.

Wady Hydra-Pure Serum Rozjaśniające z Witaminą C

    To jest drogie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Hydra-Pure Vitamin C Brightening Serum online lub w niektórych domach towarowych. Pompa 1 uncji sprzedaje za 95 dolarów.

Wnioski

Jestem zdania, że tylko o każdej kobiety powinny być za pomocą witaminy C serum. Sztuką jest znalezienie odpowiedniego, który działa najlepiej dla Ciebie. Hydra-Pure Witamina C Brightening Serum może być to dla wielu ludzi.

Czy stosowałaś Hydra-Pure Serum Rozjaśniające z Witaminą C? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel