Post

Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum Review

Jeśli lubisz kupować produkty do pielęgnacji skóry z wyższej półki, ten może być dla Ciebie. Pochodzi on od Christiana Diora (więc wiesz, że jest drogi) i ma być tylko pierwszym krokiem w Twojej codziennej pielęgnacji. Więc to oznacza, że będziesz wydawać jeszcze więcej pieniędzy na górze tego. Więc, czy to wszystko jest tego warte? Według wielu opinii klientów, które czytałem, to może być bardzo dobrze. Więc będziemy nurkować w, przyjrzeć się bliżej, i dać ci znać, co myślimy w końcu.

Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum to, jak sama nazwa wskazuje, serum wzmacniające. Oznacza to, że nakładasz je po oczyszczeniu i przed nawilżeniem. Odtruwa ono skórę i przygotowuje ją do przyjęcia i jak najlepszego wykorzystania pozostałych produktów pielęgnacyjnych. Dior twierdzi, że jest to produkt oparty na zaawansowanych, nagrodzonych Nagrodą Nobla badaniach i technologii, który wnika głęboko w skórę i odtruwa jej komórki. Ten proces detoksykacji pozostawia skórę wolną od toksyn, dzięki czemu staje się ona gładka, promienna i odświeżona, a także otwarta na przyjęcie korzyści płynących ze stosowania innych produktów przeciwstarzeniowych.

Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum Składniki i jak one działają

Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum czyni wiele z faktu, że opiera się na najnowocześniejszych badaniach naukowych, ale nie robi bardzo dobrą robotę wyjaśniając, jak to faktycznie działa i jakie dokładnie są jego składniki. Mamy jednak listę składników, więc sami byliśmy w stanie ją sobie dość dobrze ułożyć.

    Gliceryna zapewnia nawilżenie identyczne jak w przypadku skóry, nie będąc przy tym tłustą ani oleistą. Kwas mlekowy i kwas salicylowy zapewniają chemiczne złuszczanie naskórka, dzięki czemu skóra staje się gładka i gotowa do użycia. Witamina E i kilka ekstraktów botanicznych zapewniają ochronę antyoksydacyjną, zapobiegając uszkodzeniom spowodowanym przez wolne rodniki. Hydrolizowane proteiny sojowe i wyciąg z drożdży to składniki komunikujące się ze skórą, które zapewniają nawilżenie i uczą komórki skóry, jak zachowywać się jak młode, zdrowe komórki. Silikony zapewniają gładką powierzchnię skóry.

Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum Plusy i minusy

Zalety Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum

    Prawie każda recenzja Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum, jaką widzieliśmy, jest pozytywna, a większość klientów twierdzi, że dzięki niemu ich skóra stała się gładka i promienna. Zapewnia dobre złuszczanie Możesz mieć możliwość wypróbowania próbki.

Wady Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum

    Jest bardzo drogie. Nie ma żadnego wyjaśnienia, w jaki sposób detoksykuje skórę. Zawiera dużo alkoholu, który może być wysuszający i drażniący.

Gdzie kupić

Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum jest dostępne online i w domach towarowych. Pompka 1 uncja kosztuje 95 dolarów. Jest w większych rozmiarach, jak również, a wszystkie one są w nieprzezroczystych dozowników pompy, więc będą trwać.

Wnioski

Normalnie, z tak mało konkretnych informacji na temat produktu, nie polecam go. Jednak w przypadku Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum, reakcja klientów jest tak przytłaczająco pozytywna, że nie mogę jej zignorować. Jeśli masz okazję, wybierz się do domu towarowego Dior lub do lokalnej Sephory. Wypróbuj tester, a jeszcze lepiej próbkę, jeśli możesz, i przekonaj się sama. Wtedy będziesz miała wszystkie informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy wydanie 95 dolarów na Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum jest właściwym posunięciem dla Ciebie.

Sprawdź nasze najlepsze kremy na zmarszczki

Czy stosowałaś już Dior Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel