Post

Tata Harper Elixir Vitae Review

Tata Harper Elixir Vitae - przegląd

Cóż, nazwa oznacza "Eliksir Życia", więc ma on wiele do spełnienia. Podtytuł tego produktu to "The Ultimate Wrinkle Solution", więc nie obniża to oczekiwań. Jeśli chodzi o to, czego według Tata Harper możesz się spodziewać, to będzie to rozluźnienie mięśni twarzy prowadzące do gładkiej, gęstej, pełnej objętości, pozbawionej zmarszczek twarzy w mgnieniu oka. Stosując Tata Harper Elixir Vitae, doświadczysz:

    W ciągu 4 godzin 100% skurczów mięśni rozluźnionych. W ciągu 24 godzin, 75% gładsza skóra. W ciągu 28 dni, 35% redukcja widoczności zmarszczek. W ciągu 30 dni, zminimalizowany wygląd kurzych łapek u 83% użytkowników. W ciągu 42 dni, 33% redukcja liczby głębokich zmarszczek.

Ponownie, Tata Harper Elixir Vitae stawia wysokie wymagania. Aha, i czy wspomniałam o cenie? Jest ona spora, ale do tego przejdziemy później. Przyjrzyjmy się bliżej i zobaczmy, czy sprostają tak wysokim oczekiwaniom.

Składniki Tata Harper Elixir Vitae i jak one działają

38 składników w Tata Harper Elixir Vitae jest naturalnych i nietoksycznych. Jest to prawda w przypadku wszystkich produktów Tata Harper, ponieważ jest to luksusowa, naturalna i pół-ekologiczna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry. Ale prawdę mówiąc, nie widzę na tej liście niczego, co wyróżniałoby się ponad wiele innych produktów. Jest:

    Gliceryna i Caprylic/Capric Triglyderide, wraz z kilkoma olejkami botanicznymi dla nawilżenia. Masło mango zapewniające skórze miękkość. Sok z liści aloesu dla ukojenia i spokoju. Cała masa naturalnych przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego, które również odżywiają skórę. Hialuronian sodu, który spłyca zmarszczki i nawilża skórę. Witamina E zapewnia ochronę antyoksydacyjną przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników.

Tata Harper Elixir Vitae jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i jest szczególnie dostosowany do dodawania objętości Twojej skórze. Nakładaj jedną pompkę na całą twarz i szyję.

Tata Harper Elixir Vitae Plusy i minusy

Zalety Tata Harper Elixir Vitae

    To wszystko jest naturalne. Niektóre z recenzji Tata Harper Elixir Vitae, które widziałam są od bardzo szczęśliwych klientów, którzy uwielbiają to, co robi dla ich skóry.

Wady Tata Harper Elixir Vitae

    Jest niezwykle drogi. Jest tak samo dużo negatywnych recenzji jak i pozytywnych od klientów, którzy go używali. Niektóre z tych naturalnych składników mogą być drażniące. Twierdzenia, że Tata Harper Elixir Vitae może zrelaksować mięśnie twarzy są po prostu nie obsługiwane przez składniki.

Gdzie kupić

Można kupić Tata Harper Elixir Vitae online na ich stronie internetowej. Pompa 1 uncja sprzedaje za zdumiewające $ 365.

Wnioski

Nie jestem pewien, co produkt do pielęgnacji skóry musiałby zrobić dla mnie, aby spędzić $ 365 na nim, ale to prawdopodobnie będzie obejmować co najmniej masaż stóp. Jak się okazuje, Tata Harper Elixir Vitae nie wykonuje masażu stóp. I z tego co wiem, nie rozluźnia też mięśni twarzy. Co prawda zapewnia całą masę ochrony antyoksydacyjnej, ale w tym pułapie cenowym to po prostu za mało.

Stosowałaś już Tata Harper Elixir Vitae? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel