Post

Dior 21 Night Renewal Treatment - recenzja

Dior 21 Nocna kuracja regenerująca - przegląd

Co by się stało, gdybyś mogła cofnąć szkody, które nagromadziły się przez lata i w ciągu zaledwie 21 dni odzyskać młodszy wygląd, gładkość, blask, napięcie i wyrównany koloryt skóry? Czy skorzystałabyś z tej szansy? Czy zapłaciłabyś za to 250 dolarów? To jest najważniejsze pytanie, jeśli chodzi o Dior 21 Night Renewal Treatment. Czy to działa i czy działa wystarczająco dobrze, aby być wartym swojej ceny?

Dior 21 Night Renewal Treatment to 3-częściowy system pielęgnacyjny mający na celu cofnięcie uszkodzeń i przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu. Idea polega na tym, że kuracja trwa przez 21 nocy, a jeśli będziesz się jej poddawać 4 razy w roku (wraz ze zmianą pór roku), będziesz w stanie utrzymać zdumiewające rezultaty maksymalnego blasku i energii przez wiele lat. Nie byliśmy w stanie znaleźć wiele w drodze opinii klientów, więc będziemy kopać to off biorąc spojrzenie na system, formułę i jak składniki mają działać.

Dior 21 Night Renewal Treatment Składniki i jak one działają

System Dior 21 Night Renewal Treatment jest podzielony na 3 tygodnie, każdy z osobną fiolką serum:

    Pod koniec tygodnia pierwszego Twoja skóra stanie się bardziej gładka, promienna i jednolita. Dzieje się tak głównie za sprawą złuszczania, które zapewniają kwas glikolowy i salicylowy. Gliceryna i kwas hialuronowy nawilżają i spłycają zmarszczki. Serum na bazie wody uzupełnione jest kilkoma botanicznymi przeciwutleniaczami. Pod koniec drugiego tygodnia spodziewaj się bardziej wyrafinowanej i jednolitej tekstury skóry. Kwas glikolowy jest nadal obecny, ale w niższym stężeniu, prawdopodobnie dlatego, że po pierwszym złuszczeniu skóry jest on mniej potrzebny. W składzie znajduje się również gliceryna, kwas hialuronowy i kilka przeciwutleniaczy. Dodatkowo, znajdziesz w nim hydrolizowane proteiny sojowe, które pomagają skórze zachować wilgoć i jędrność. Pod koniec Trzeciego Tygodnia Twoja tonacja i elastyczność zostaną przywrócone, a skóra stanie się promienna, pełna energii i życia. W serum ponownie znajduje się część kwasu glikolowego, przeciwutleniacze, gliceryna i kwas hialuronowy, a stężenie i liczba składników zatrzymujących wilgoć, takich jak hydrolizowane proteiny sojowe, zostały zwiększone.

Instrukcje nakazują stosowanie pierwszego serum na noc przez tydzień, przejście do drugiego serum na noc przez tydzień, a następnie trzeciego serum na noc przez ostatni tydzień. Można go używać tak często lub rzadko, jak chcesz, ale zalecenie jest, że używasz go 4 razy w roku, gdy pory roku się zmieniają.

Dior 21 Night Renewal Treatment Plusy i minusy

Zalety Dior 21 Nocna Kuracja Odnawiająca

    Jest to dedykowana, krótkoterminowa kuracja, więc powinna dać stosunkowo natychmiastowe rezultaty. Działa złuszczająco.

Wady Kuracji Dior 21 Nocna Odnowa

    Jest bardzo droga. Każde z serum zawiera znaczne ilości alkoholu i substancji zapachowych, z których żadna nie jest dobra dla skóry. Znaleźliśmy tylko jedną opinię o Dior 21 Night Renewal Treatment od klienta, który go stosował.

Gdzie kupić

Możesz kupić Dior 21 Night Renewal Treatment w domach towarowych i online. 3-częściowy zestaw kosztuje $245.

Wniosek

Jeśli masz zamiar spędzić ten rodzaj pieniędzy na produkt do pielęgnacji skóry, mamy nadzieję, że to coś, co wiesz, że będzie dać wyniki. Nie sądzimy, że tak jest w przypadku Dior 21 Night Renewal Treatment. Po prostu nie ma wystarczającej ilości zachwycających opinii klientów, aby przekonać nas do wydania takiej ilości gotówki.

Czy stosowałaś Dior 21 Nocna Kuracja Odnawiająca? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel