Post

Boots Botanics Intensywne Serum Redukujące Zmarszczki Recenzja

Boots Botanics Intensywne Serum Redukujące Zmarszczki - przegląd

Boots może być najbardziej popularną firmą produkującą kosmetyki do makijażu i pielęgnacji skóry, o której nigdy nie słyszałaś. Jest ona szeroko znana w Anglii i całej Europie. Tutaj w USA, można ją znaleźć głównie w sklepach Target i online. Firma posiada kilka różnych linii pielęgnacyjnych o różnej tematyce. Nasza dzisiejsza linia to Botanics. Będziemy patrzeć na Boots Botanics Intensywne Serum Redukcji Zmarszczek.

Boots Botanics Intensive Wrinkle Reduction Serum twierdzi, że jest świetne do naprawy szkód, jakie życie może wyrządzić Twojej skórze. Pomagając wygładzić zmarszczki, spowalnia proces starzenia się Twojej skóry. Wzmacnia kolagen i elastynę za pomocą lucerny i innych naturalnych ekstraktów roślinnych, peptydów i przeciwutleniaczy. Testy konsumenckie wykazały, że zmarszczki są zredukowane o 25% po 7 dniach.

Recenzje Boots Botanics Intensive Wrinkle Reduction Serum są na ogół dość pozytywne. A produkt ten znalazł się na wielu listach "najlepszych tanich produktów do pielęgnacji skóry".

Składniki serum Boots Botanics Intensive Wrinkle Reduction Serum i ich działanie

Lista składników jest naprawdę imponująca. Zaczyna się od silikonowej bazy, która zapewnia jedwabiście gładką konsystencję. Następnie zawiera:

    Witaminą C, która przynosi korzyści od produkcji kolagenu, przez rozjaśnianie skóry, po ochronę antyoksydacyjną. Palmitynian retinylu, który pobudza obrót komórek skóry, zapewniając jej świeży i promienny wygląd. Ekstrakt z lucerny, który wspomaga produkcję kolagenu i elastyny. Witamina E, ekstrakty z liści Morus Alba i korzenia żeń-szenia zapewniają ochronę antyoksydacyjną. Palmitoyl Oligopeptide i Palmitoyl Tetrapeptide 7 pobudzają i stymulują produkcję nowego kolagenu, aby zwiększyć jędrność i sprężystość skóry.

Zaleca się stosowanie około 2 pompek na twarz i szyję przed snem. Jeśli Twoja skóra jest sucha, możesz zastosować krem nawilżający. Jeśli nie, ta dawka powinna wystarczyć.

Plusy i minusy Boots Botanics Intensywna Redukcja Zmarszczek

Zalety Boots Botanics Serum Intensywnie Redukujące Zmarszczki

    Jest w przystępnej cenie. Zawiera witaminę C i inne antyoksydanty. Został doceniony przez listy i magazyny kosmetyczne. Większość opinii na temat serum Boots Botanics Intensive Wrinkle Reduction, które znaleźliśmy, jest bardzo przychylna.

Wady Boots Botanics Intensywne Serum Redukujące Zmarszczki

    Niektóre z aktywnych składników są wymienione jako ostatnie i dlatego mogą nie być obecne w bardzo skutecznych ilościach.

Gdzie kupić

Możesz kupić Boots Botanics Intensywne Serum Redukcji Zmarszczek online lub w sklepach Target i Walgreens za około 15 dolarów. To jest dla 1 uncji pompy.

Wniosek

Jeśli chcesz zastąpić swój krem nawilżający serum nawilżającym i naprawczym, Serum Intensywnie Redukujące Zmarszczki Boots Botanics może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli Twoja skóra jest normalna lub tłusta, albo jest lato, prawdopodobnie zapewni Ci wystarczające nawilżenie wraz ze składnikami naprawczymi. Jeśli natomiast Twoja skóra jest bardziej sucha, być może będziesz chciała nałożyć na nią serum nawilżające Boots Botanics Intensywna Redukcja Zmarszczek. Tak czy inaczej, z tymi składnikami w tym punkcie cenowym, uważamy, że ten produkt jest zwycięzcą.

Czy stosowałaś już serum Boots Botanics Intensywna Redukcja Zmarszczek? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel