Post

Recenzja nawilżającego kremu kokosowego

Większość moich postów na blogu jest znacznie dłuższa i bardziej dogłębna! Ale w przypadku tej serii, będą one krótkie i będą zawierały podstawowe informacje na temat produktów i dlaczego je uwielbiam!

W pierwszym poście z tej serii, podzielę się z Wami produktem z linii Nature Well Beauty. Jestem ogromną fanką tej linii. W tym poście będę mówić o ich Extra-Virgin Coconut Moisturizing Cream. Jeśli myślicie sobie, że już go używałam, ale opakowanie wygląda inaczej, to macie rację. Jak podczas gdy oni niedawno zmienił wygląd tego Extra-Virgin Coconut nawilżający krem, oni zachowali tę samą wspaniałą formułę!

Istnieje tak wiele korzyści wynikających z dodania kokosa do pielęgnacji skóry, ponieważ jest on naturalnie antybakteryjny, przeciwgrzybiczy i pełen antyoksydantów!

Ten nawilżający krem był niezbędny tego lata, pomagając mi nawilżyć i ukoić skórę oraz stopy! Dodatkowo, świetnie nadaje się do golenia nóg!

Co więcej, ten produkt również...

  • Zawiera silnie działającą mieszankę witamin i naturalnych olejków.
  • Szybko wchłania się na skórę, nie pozostawiając tłustych śladów, co jest niezbędne w letnie upały.
  • Jest bezpieczny do stosowania na wrażliwą skórę
  • Wzbogacony witaminami A, C i E
  • Bez parabenów

Więc, tam masz to piękności, słodkie, ale krótkie. Upewnij się, aby dostroić się w następny piątek dla innego piątek Ulubione!