Post

Exuviance Evening Restorative Complex Review

Exuviance Wieczorny Kompleks Odbudowujący Przegląd

Uwielbiamy, kiedy produkt został przebadany klinicznie. Opinie klientów są świetne i bardzo pomocne, ale kiedy są one poparte rzeczywistymi, namacalnymi rezultatami w warunkach klinicznych, jest to o wiele lepsze. Tak właśnie jest w przypadku Exuviance Evening Restorative Complex od NeoStrata. Wygląda na to, że firma zajmująca się pielęgnacją skóry, znana z doskonałych produktów złuszczających, być może właśnie uderzyła po raz kolejny.

Wyniki testów klinicznych były imponujące:

    85% użytkowników zauważyło, że ich skóra stała się gładsza. 82% stwierdziło, że elastyczność ich skóry uległa poprawie. 82% stwierdziło, że zmniejszyły się drobne zmarszczki. 90% zauważyło bardziej miękką i aksamitną skórę.

Dobra, co wchodzi w skład tej potencjalnie silnej formuły?

Składniki Exuviance Evening Restorative Complex i ich działanie

Formuła zaczyna się od polihydroksykwasu glukonolaktonu o odpowiednim poziomie pH, aby skutecznie złuszczać naskórek. Możesz wierzyć, że jest to prawda, ponieważ złuszczanie chemiczne jest podstawą linii produktów przeciwstarzeniowych NeoStrata. Następny jest kwas laktobionowy, który zapewnia silną ochronę antyoksydacyjną, hamuje powstawanie zmarszczek i spłyca te, które już masz. Witamina A i witamina C pobudzają regenerację nowych komórek skóry i zapewniają ochronę antyoksydacyjną.

Exuviance Evening Restorative Complex należy stosować wieczorem, po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem, a jego formuła została opracowana tak, aby był wystarczająco delikatny do stosowania po peelingach kwasem glikolowym i mikrodermabrazji.

Plusy i minusy Exuviance Evening Restorative Complex

Zalety Exuviance Evening Restorative Complex

    Zawiera skuteczne chemiczne środki złuszczające o odpowiednim poziomie pH. Opinie klientów o Exuviance Evening Restorative Complex pokazują, że osoby o wszystkich typach skóry są zadowolone z rezultatów. Został przebadany klinicznie i wykazał swoje działanie. Już niewielka ilość wystarcza na długo. Nieprzezroczyste opakowanie z pompką pozwala zachować integralność witamin i składników roślinnych.

Wady Exuviance Evening Restorative Complex

    Istnieje kilka opinii od klientów, którzy twierdzą, że nie uzyskali widocznych rezultatów.

Gdzie kupić

Możesz kupić Exuviance Evening Restorative Complex w sklepach Ulta lub online. Pompa 1,75 uncji kosztuje 45 dolarów. Jeśli udasz się do Ulta, będziesz w stanie spróbować testera, a może nawet dogonić z przedstawicielem Exuviance.

Wnioski

NeoStrata nie ma sobie równych, jeśli chodzi o polihydroksykwasy i chemiczne zabiegi złuszczające. To, oraz fakt, że ma dobre składniki i świetne recenzje, oznacza, że Exuviance Evening Restorative Complex otrzymuje od nas wysoką pochwałę.

Czy stosowałaś już Exuviance Evening Restorative Complex? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel