Post

Recenzja SkinMedica TNS Recovery Complex - Rewolucja?

 

SkinMedica to linia kosmetyków do pielęgnacji skóry, która powstała w oparciu o badania naukowe nad zdolnościami skóry do samoleczenia i regeneracji. Firma została założona dziesięć lat temu przez doktora Richarda Fitzpatricka, który od tego czasu został uznany przez magazyn Allure za "lekarza, który wywarł największy wpływ na urodę".

SkinMedica TNS Recovery Complex jest reklamowany jako rewolucyjny produkt, który, jak udowodniono w badaniach klinicznych, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, poprawia napięcie i teksturę skóry oraz minimalizuje ciemne plamy, a wszystko to dzięki wzmocnieniu naturalnej zdolności skóry do samoregeneracji i odmładzania. SkinMedica TNS Recovery Complex nie jest tani, ale ma wielu oddanych zwolenników. Przyjrzyjmy się więc mu bliżej.

Składniki SkinMedica TNS Recovery Complex i ich działanie

Kluczem do SkinMedica TNS Recovery Complex jest jego unikalna formuła, oparta przede wszystkim na Human Fibroblast Conditioned Media (TNS). Jest to opatentowana technologia firmy SkinMedica, która obejmuje czynniki wzrostu, cytokiny, antyoksydanty i białka macierzy. Czynniki wzrostu mogą pomóc skórze w rewitalizacji poprzez odbudowę tkanki łącznej oraz wspomaganie naprawy i regeneracji tkanki skórnej. Przenikają one przez skórę i są w stanie dotrzeć tam, gdzie są potrzebne. SkinMedica TNS Recovery Complex zawiera najwyższy poziom tej mieszanki czynników wzrostu spośród wszystkich produktów, o stężeniu 93,6%.

Jedną pompkę należy stosować dwa razy dziennie, nakładając ją na twarz po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry. SkinMedica TNS Recovery Complex ma przezroczysty kolor fuksji i nieprzyjemny zapach. Na stronie internetowej wyjaśniono, że zapach ten wynika z wysokiego stężenia protein i że ulatnia się po wyschnięciu produktu na skórze.

SkinMedica TNS Recovery Complex Plusy i minusy

Pamiętając, że we wszystkim są dobre i złe strony, możesz podjąć jak najbardziej świadomą decyzję o zakupie danego produktu.

Zalety SkinMedica TNS Recovery Complex

  • Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię pielęgnacji skóry. Został opracowany przez dermatologa. Opinie o SkinMedica TNS Recovery Complex są bardzo pozytywne. Istnieje 30-dniowa polityka zwrotu w przypadku zakupu za pośrednictwem strony internetowej.

Wady SkinMedica TNS Recovery Complex

  • Wielu klientów zwróciło uwagę na nieprzyjemny zapach. SkinMedica TNS Recovery Complex jest drogi. Istnieją pewne obawy, że miejscowe stosowanie czynników wzrostu nie zostało wystarczająco przetestowane, aby określić jego bezpieczeństwo.

Gdzie kupić

SkinMedica TNS Recovery Complex jest szeroko dostępny w Internecie. Na stronie internetowej SkinMedica można kupić pompkę o pojemności 63 uncji za 185 dolarów. Na stronie znajduje się również funkcja lokalizatora lekarzy, gdzie można znaleźć lekarza, który prowadzi tę linię. Inni sprzedawcy internetowi sprzedają SkinMedica TNS Recovery Complex za niższą cenę. Widzieliśmy ceny w zakresie od 85 do 185 dolarów.

Wniosek

SkinMedica TNS Recovery Complex może być najlepszą rzeczą, jaka istnieje, ale nie jesteśmy tego pewni. Na pewno jest drogi. Wielu dermatologów zaleca go, aby pomóc swoim pacjentom wyleczyć się po zabiegach laserowych i innych, a klienci go uwielbiają. Nasze największe obawy, oprócz ceny, jest to, że może okazać się niebezpieczne gdzieś w dół linii. Jeśli mimo wszystko zdecyduje się Pani na wypróbowanie go, prosimy o kontakt i poinformowanie nas, jak się Pani sprawuje.

Więcej na: http://sklepmiodek.pl