Post

Maseczkowe szaleństwo - sekrety pielęgnacji skóry od rzymskich bogów

Witajcie piękności, to miesiąc Maskowego Szaleństwa, a ja jestem tu po to, aby podzielić się z Wami kilkoma wspaniałymi maseczkami, których używałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jak większość z Was wie, jestem Skincare junkie, próbowałam tony produktów, ale dzielę się z moimi czytelnikami tylko tymi dobrymi. A dzisiaj mam dla Was niesamowitą maskę, która pomoże mi rozpocząć Miesiąc Szaleństwa Masek!

Rzymska bogini uzdrawiania polegała na darach natury, by leczyć mieszkańców Umbrii. Zarówno matriarchinie pragnące zachować młody wygląd, jak i rolnicy szukający pomocy dla zniszczonej słońcem skóry, Valentia korzystali z jagód, ziół, kory i innych naturalnych składników. Polegają na wszystkich naturalnych składnikach ze względu na ich ochronne, zapobiegawcze i naprawcze właściwości.

Podobnie jak ich imiennik, produkty Skin Care zostały stworzone z naturalnych i organicznych składników kosmetycznych, które naprawiają i chronią skórę.

Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań na temat tego, co klienci uważają za najważniejsze w pielęgnacji skóry, odkryła, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na produkty do pielęgnacji skóry, które są naturalne, wolne od toksyn i parabenów. Naturalne składniki o organicznej bazie okazały się najbardziej skuteczne w regeneracji skóry uszkodzonej przez słońce lub wiatr, w zapobieganiu oznakom starzenia, takim jak zmarszczki i ciemne plamy, oraz w odwracaniu skutków stresu oksydacyjnego na skórze.

Maska detoksykująca skórę z glinką

Ta maska jest tak niesamowite i piękno zapach jest do umrzeć za. Nie jestem wielkim fanem produktów z zapachem. Ale ta maska jest 100% natura i owocowy zapach, pachnie wystarczająco dobre, aby jeść.

Ta maska gliny nie jest twój zwykły maski! Widzisz, nasza skóra jest stale narażona na brud, zanieczyszczenia środowiska i oczywiście makijaż. Wszystko to pozostawia film na naszej twarzy działając jako bariera dla produktów do pielęgnacji skóry. Ten osad może pozostawić nas z nierównomiernym kolorytem skóry, szorstkością i tworzy fałszywe zmarszczki; może również zatykać nasze pory, powodując powstawanie wyprysków. Juk, wiem! A jeśli to nie było wystarczająco złe, wszystkie te czynniki sprawiają, że wyglądamy starzej! Ale,

Glinka Kaolinowa pomaga wyciągnąć ten brud i inne zanieczyszczenia ze skóry, oferując głębokie oczyszczanie, które sprawiło, że moja twarz poczuła się niesamowicie.

Dodatkowo, włókna hibiskusa i żurawiny wykonują swoją pracę, pomagając złuszczać moją skórę i usuwając wszelkie nagromadzone na niej osady.

Kluczowe składniki

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w marce Valentia jest to, że jej składniki są całkowicie naturalne. Poza glinką kaolinową, hibiskusem i włóknami żurawiny, jest jeszcze kilka innych kluczowych składników, o których moim zdaniem warto wspomnieć, ponieważ wszystkie one działają razem, pomagając naprawić i nawilżyć skórę.

  • Roślinne komórki macierzyste: Naturalnie zmniejszają poziom toksyn odpowiedzialnych za proces starzenia się skóry, działają łagodząco na skórę, zmniejszają zaczerwienienia i poprawiają równomierność kolorytu.
  • Spirulina: Botaniczny stymulant pełen witamin, które nawilżają powierzchnię skóry i przyczyniają się do regeneracji tkanek skóry.
  • CoQ10: Zmniejsza widoczność zmarszczek poprzez redukcję uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki i stymulację produkcji zdrowego kolagenu.

Sposób użycia

W przypadku tego produktu dużo się dzieje. Chociaż ma włókna, aby pomóc złuszczać się, że stary martwy naskórek, który może powodować fałszywe zmarszczki, tekstura była zaskakująco kremowy w dotyku.

  • Chcesz zastosować ten produkt na całej twarzy, omijając okolice oczu.
  • Pozostawić na skórze przez 15-20 minut lub do wyschnięcia maski. Jak to twardnieje można zacząć czuć się trochę szczelność, ale to nie jest niewygodne w ogóle.
  • Chcesz, aby wytrzeć go z wilgotną ściereczką nasączoną ciepłą wodą. Użyłem gumki do makijażu w ruchu okrężnym, aby również pomóc złuszczają i usunąć i pozostawione przez martwego naskórka.
  • Maska nie schodzi bardzo łatwo, i nie robi bałaganu, jak niektóre inne produkty, których używałem w przeszłości.

Końcowe przemyślenia

Ta maska jest jednym z moich ulubionych masek detoksykujących, i dlatego postanowiłem podzielić się szczegółami na temat tej maski pierwszy w mojej serii Mask Madness.

Możesz zobaczyć na zdjęciu poniżej, blask w mojej skórze. Na początku, byłem w strachu, że ta maska będzie pozostawić moją twarz uczucie suchej, ale to zrobił zupełnie odwrotnie. To jest tak nawilżające i pozostawił moją twarz uczucie miękkości i jakbym właśnie zastosował krem nawilżający. Mogłem natychmiast zobaczyć i poczuć różnicę w mojej skóry tekstury. Ponadto, złuszczanie sprawiło, że moja skóra była gotowa do nałożenia makijażu, ponieważ makijaż zawsze lepiej się trzyma na czystej skórze!

Oprócz Kaolin, który pomógł utrzymać moje pory czyste i oczyścić z rzeczy, które narażają moją twarz na co dzień, ta maska zawiera również CoQ10, który ma pomóc stymulować produkcję kolagenu podczas dokręcania moje pory. YEAH!

Jedną rzeczą, którą zauważyłem podczas korzystania z tej maski było uczucie szczypania, które mogą przeszkadzać niektórym. Chociaż nie było to coś zbyt poważne, które uniemożliwiłoby mi chcąc kontynuować korzystanie z niego, chciałem, aby uświadomić sobie to.

Cóż, jak widzicie sekret został odkryty i teraz możecie mieć wspaniale wyglądającą skórę.