Post

Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum Review

Każda skóra potrzebuje nawilżenia, nawet skóra tłusta. Wiem, że może to być sprzeczne z tym, co wiesz o pielęgnacji skóry, ale to prawda. Sztuką jest upewnienie się, że używasz czegoś, co nawilża skórę bez dodawania jej dodatkowych olejków. I to jest właśnie miejsce, gdzie produkt taki jak Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum może przyjść z pomocą.

To serum twierdzi, że jest ultra-nawilżające. Nakłada się je bardziej jak lekki lotion niż serum, a kwas hialuronowy wygładza i spłyca drobne linie i zmarszczki. Jeśli masz skórę tłustą, ten produkt powinien w zupełności wystarczyć do jej nawilżenia. Jeśli masz skórę suchą, prawdopodobnie najlepiej sprawdzi się połączenie tego produktu z dodatkowym kremem nawilżającym.

Składniki Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum i ich działanie

Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum jest czymś w rodzaju zwykłego serum. Jego celem jest głównie nawilżanie i tego się trzyma:

    Kwas hialuronowy, jak sama nazwa wskazuje, jest głównym składnikiem aktywnym. Jego działanie polega na przyciąganiu i wiązaniu się z wodą. W rzeczywistości każda cząsteczka może związać się z wodą nawet do 1000 razy więcej niż wynosi jej masa. W ten sposób wygładza i spłyca zmarszczki i linie. Gliceryna zapewnia dodatkowe nawilżenie. Tyrozyna działa jak czynnik naprawczy, poprawiając strukturę i sprężystość skóry. Witamina C to potęga dla skóry. Jest antyoksydantem chroniącym przed szkodliwym działaniem środowiska, poprawia elastyczność skóry i hamuje produkcję melaniny, dzięki czemu koloryt skóry jest bardziej wyrównany. Alantoina uspokaja i łagodzi skórę, wspomagając jednocześnie naprawę komórkową.

To tyle jeśli chodzi o składniki Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum. Należy stosować 1 lub 2 pompki rano i wieczorem. Tekstura i konsystencja serum jest odpowiednia dla skóry tłustej. Jeśli taki jest Twój typ skóry, to powinno wystarczyć. Jeśli masz skórę suchą lub bardzo suchą, prawdopodobnie będziesz musiała zastosować dodatkowy krem nawilżający.

Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum Plusy i minusy

Zalety Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum

    Jest w przystępnej cenie. Sprawdza się w przypadku wszystkich typów skóry. Opakowanie z pompką pomaga utrzymać witaminę C na stałym poziomie. Dobre dla skóry wrażliwej. Większość recenzji Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum jest pozytywna.

Wady Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum

    Może nie być wystarczająco nawilżające dla osób z suchą skórą. Może być konieczne użycie dodatkowego kremu nawilżającego na wierzchu. Butelka jest przezroczysta, więc należy przechowywać ją w ciemnym miejscu, aby chronić integralność składników.

Gdzie kupić

Serum nawilżające Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum można kupić na wiele sposobów. Produkty Derma E są sprzedawane w wielu sklepach ze zdrową żywnością i sklepach z artykułami kosmetycznymi. Whole Foods i Ulta to tylko kilka przykładów. Istnieje również wiele sprzedawców internetowych. Ceny wahają się od około 18 dolarów do 28 dolarów, więc upewnij się, że rozejrzeć się za najlepszą cenę.

Wniosek

Przede wszystkim polecamy Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum dla tych, którzy mają tłustą lub mieszaną skórę. Najlepiej sprawdza się jako lekkie serum w formie lotionu, które lekko nawilża skórę, która potrzebuje odrobiny wilgoci, ale nie ciężkich kremów czy olejków. Ponieważ kwas hialuronowy jest dobry dla każdej skóry, może być również stosowany w połączeniu z dodatkowym kremem do skóry suchej, ale istnieją lepsze opcje dla bardziej suchych typów skóry. Jeśli więc Twoja skóra jest tłusta, wypróbuj Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum.

Sprawdź nasze recenzje najlepszych kremów na zmarszczki

Czy stosowałeś już Derma E Hyaluronic Acid Rehydrating Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel