Post

Canyon Ranch Age Transforming Serum Review

Serum przeciwstarzeniowe Canyon Ranch - przegląd

Canyon Ranch to linia produktów do pielęgnacji skóry, która twierdzi, że może odmienić Twoją skórę. Kiedy to usłyszeliśmy, wiedzieliśmy, że musimy to sprawdzić. Pierwszym produktem, który wybraliśmy było Serum przekształcające wiek Canyon Ranch. Obietnica tego produktu jest taka, że ma on moc odmładzania Twojej skóry i zmniejszania widocznych oznak starzenia się poprzez podnoszenie, ujędrnianie i napinanie skóry, a jednocześnie odżywia ją i chroni.

Znaleźliśmy wiele recenzji Canyon Ranch Age Transforming Serum, i szczerze mówiąc, były one na całej mapie. Jest prawie dokładnie tyle samo recenzji 1-gwiazdkowych, co 5-gwiazdkowych. Więc nie mieliśmy wyboru, ale nurkować do formuły, aby zobaczyć, co możemy zobaczyć.

Składniki Canyon Ranch Age Transforming Serum i jak one działają

Istnieją trzy kluczowe składniki używane przez Canyon Ranch Age Transforming Serum. W rzeczywistości, te trzy składniki stanowią podstawę większości produktów Canyon Ranch. Są to:

    ProNAD, który jest podobny do Niacynamidu (Witamina B3). Pomaga on pobudzić zdolności regeneracyjne skóry poprzez stymulowanie naprawy DNA i obrotu komórkowego. Poprzez wzmacnianie komórek, ProNAD pomaga wzmocnić i wygładzić zewnętrzną warstwę ochronną skóry. Ceraplex to połączenie ceramidów, które współpracują ze sobą, aby zbudować warstwę lipidową bariery ochronnej skóry, zatrzymać wilgoć oraz wypełnić i ujędrnić skórę od wewnątrz, zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek. Antiox-3 to kompleks przeciwutleniaczy zawierający borówkę, mącznicę lekarską i jagody goji, które chronią skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, rozjaśniają ciemne plamy, wyrównują koloryt oraz wzmacniają kolagen i elastynę.

Serum Canyon Ranch Age Transforming jest pierwszym produktem, który należy stosować na oczyszczoną skórę rano i wieczorem.

Canyon Ranch Serum Przeciwstarzeniowe Plusy i Minusy

Zalety Serum przeciwstarzeniowego Canyon Ranch

    Zawiera imponującą liczbę składników przeciwstarzeniowych. Sądząc po niektórych opiniach na temat Canyon Ranch Age Transforming Serum, produkt ten ma oddanych fanów, głównie starsze kobiety. Opakowanie z pompką utrzymuje składniki stabilnie.

Wady Canyon Ranch Serum Transformujące Wiek

    To jest drogie. Istnieje mnóstwo recenzji od bardzo niezadowolonych klientów dających Canyon Ranch Age Transforming Serum tylko jedną gwiazdkę i mówiących, że nie zrobił absolutnie nic dla ich skóry.

Gdzie kupić

Możesz kupić Canyon Ranch Age Transforming Serum przez QVC, online lub w spa Canyon Ranch. Pompa jedna uncja wycofuje się za 150 dolarów.

Wnioski

Widzimy trochę dobra w Canyon Ranch Age Transforming Serum, ale to po prostu nie wystarczy, aby zrównoważyć negatywne recenzje i szaloną cenę. Składniki brzmią dobrze, ale są one zastrzeżone, co oznacza, kiedy przychodzi do niego, naprawdę po prostu nie wiem dokładnie, co jest w nim. Z 150 dolarów tag cena, zalecamy, aby spróbować dostać próbkę przed podjęciem tego rodzaju zobowiązania finansowego.

Czy stosowałeś Serum Przekształcające Wiek Canyon Ranch? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel