Post

Hydroderm Review - Czy to jest tego warte?

Hydroderm Przegląd

Jedną z firm, która skupia się na produktach do pielęgnacji skóry anti-aging jest Hydroderm. Oferuje ona szereg zabiegów dla starzejącej się skóry, począwszy od kremu na cellulit, a skończywszy na płynie do mycia twarzy. W tym przeglądzie skupimy się na najlepiej sprzedającym się produkcie Hydroderm, ich Original Age-Defying Wrinkle Serum. Czy warto je kupić?

Hydroderm - jego składniki i sposób działania

Serum przeciwzmarszczkowe Hydroderm składa się z połączenia kolagenu morskiego i czegoś, co nazywa się Vyo-Serum. Oficjalna strona internetowa wyjaśnia, że to serum jest kombinacją wybranych białek, które działają jako "natychmiastowe serum liftingujące". Działanie napinające pomaga zminimalizować wygląd zmarszczek i drobnych linii. Vyo-serum zawiera również środek wygładzający skórę.

Według strony internetowej Hydroderm, serum zawiera 50% czystego kolagenu morskiego. Kolagen jest cząsteczką o dużej masie i zazwyczaj ma problemy z przenikaniem przez skórę. Na stronie internetowej czytamy, że Hydroderm jest "jedynym produktem o klinicznie udowodnionej skuteczności w przenoszeniu kolagenu bezpośrednio do skóry bez konieczności stosowania zastrzyków".

Strona ma charakter informacyjny i profesjonalny. Zawiera zdjęcia przed i po, kompletne listy składników, referencje i stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Jest tam nawet strona z chirurgiem kosmetycznym popierającym produkt.

Wskazówki dotyczące stosowania mówią, aby stosować Hydroderm Wrinkle Serum na świeżo umytą twarz dwa razy dziennie, raz rano i raz wieczorem, choć informuje nas, że może być stosowany do 4 razy dziennie, jeśli zdecydujesz się. Przy konsekwentnym stosowaniu, wyniki powinny być widoczne w ciągu 7-14 dni.

Gdzie kupić Hydroderm

Hydroderm jest dostępny na bezpiecznej stronie internetowej. W przeciwieństwie do wielu innych producentów, masz możliwość zapisania się do programu automatycznej wysyłki, co również dzieje się, jeśli wybierzesz ich "spróbuj zanim kupisz", lub możesz zamówić produkt bezpośrednio. Jeśli zdecydujesz się zamówić indywidualną butelkę cena będzie 80 dolarów. Jeśli chcesz zaryzykować auto-ship programu, będzie zaoszczędzić około 20 dolarów miesięcznie z ceny detalicznej.

Można również zakupić Hydroderm z innych sprzedawców internetowych i można go znaleźć w lepszej cenie, jeśli szukać. Na przykład, Amazon oferuje serum zmarszczki tylko 28,79 dolarów za ten sam rozmiar 1 uncji butelki.

Zalety Hydroderm

    Informacyjna, przyjazna dla użytkownika strona internetowa Zawiera kolagen Twierdzi, że jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry Podane dane kontaktowe obsługi klienta Rekomendacje lekarzy na stronie

Wady Hydroderm

    Zawiera liczne parabeny, które mogą powodować u niektórych użytkowników kontaktowe zapalenie skóry Trochę za drogi dla wielu konsumentów

Nasze wnioski

Pomysł dostarczania kolagenu bezpośrednio do skóry jest intrygujący, ponieważ większość z nas rozumie, że kolagen jest sekretem młodego, zdrowego wyglądu skóry. Doceniamy również fakt, że strona Hydroderm oferuje zdjęcia przed i po, referencje i inne pomocne informacje. Naszą największą obawą dotyczącą tego serum jest fakt, że zawiera ono liczne parabeny, więc musimy ostrzec przed jego stosowaniem, jeśli masz wrażliwą skórę.

Czy próbowałaś już Hydroderm? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel