Post

Erno Laszlo Timeless Skin Serum Review - Czy warto?

Erno Laszlo Ponadczasowe Serum do Skóry Przegląd

Legenda głosi, że Erno Laszlo był węgierskim dermatologiem, który leczył bogate kobiety i członków rodziny królewskiej, którzy czekali na każde jego zalecenie. Prawdziwość tej legendy jest mocno wątpliwa, ale jego spuścizna przetrwała dzięki firmie pielęgnacyjnej, która nosi jego imię. Marka ta ma wielu lojalnych zwolenników, dlatego w tej recenzji postanowiliśmy przyjrzeć się Erno Laszlo Timeless Skin Serum.

Obietnica działania serum Erno Laszlo Timeless Skin Serum polega na tym, że jest ono w stanie usunąć szkody środowiskowe, które nagromadziły się przez lata. Naprawia i chroni skórę, przywracając jej młodzieńczą sprężystość i witalność. Pozostawia skórę gładką, nawilżoną i elastyczną, o wyrównanym kolorycie, z mniejszą liczbą linii i zmarszczek.

Składniki i sposób działania Ponadczasowego Serum Skóry Erno Laszlo

Formuła Serum Erno Laszlo Timeless Skin składa się z przeciwutleniaczy, witamin, substancji wzmacniających skórę i składników przekazujących informacje komórkom:

    Granat oraz witaminy B, C i E to przeciwutleniacze, które pomagają naprawić obecne i chronić przyszłe szkody wyrządzone przez środowisko. Mają również zdolność do odżywiania i nawilżania. Ekstrakt z drożdży wspomaga młodzieńczą komunikację między komórkami, dzięki czemu skóra może się odbudowywać i naprawiać. Działa również jako antyoksydant, zwalczając uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki. Glikozaminoglikany doskonale wiążą się z wodą, dzięki czemu nawilżają, uelastyczniają i ujędrniają skórę. Dermaxyl przyspiesza komunikację między komórkami i naprawia uszkodzenia związane z wiekiem.

Zaleca się stosowanie serum Erno Laszlo Timeless Skin codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem. Przed przejściem do kolejnego etapu należy pozostawić serum do wchłonięcia (około minuty).

Zalety i wady Erno Laszlo Timeless Skin Serum

Sporządzenie listy zalet i wad związanych z używaniem danego produktu jest pomocne w podjęciu przemyślanej decyzji o zakupie.

Zalety Erno Laszlo Timeless Skin Serum

    Zawiera antyoksydanty i składniki budujące skórę. Istnieje wiele korzystnych opinii na temat Erno Laszlo Timeless Skin Serum od oddanych klientów. Niewielka ilość wystarcza na długo.

Wady Erno Laszlo Timeless Skin Serum

    Jest drogie. Widzieliśmy wiele opinii na temat Erno Laszlo Timeless Skin Serum, w których narzekano na jego okropny zapach. Ilość substancji zapachowych może powodować podrażnienia.

Gdzie kupić

Erno Laszlo Timeless Skin Serum można kupić w wielu wysokiej klasy domach towarowych, takich jak Neiman Marcus i Nordstrom. Można je również znaleźć w Internecie na stronie Erno Laszlo i Amazon. Pompa 1,7 uncji sprzedaje za 125 dolarów.

Wniosek

Erno Laszlo Timeless Skin Serum jest prawdopodobnie dość skuteczne serum antyoksydacyjne. Ostatecznie jednak, można znaleźć coś lepszego lub przynajmniej tak samo skuteczne, za znacznie mniej pieniędzy. Jak to często bywa w przypadku drogich produktów, najlepiej najpierw postarać się o próbkę, więc jeśli Ci się spodoba, przynajmniej będziesz o tym wiedziała, zanim wydasz tyle pieniędzy.

Czy stosowałeś już Erno Laszlo Timeless Skin Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel