Post

Recenzja serum na noc Erno Laszlo TranspHuse.

Erno Laszlo TranspHuse Serum na noc Przegląd

Spójrzmy prawdzie w oczy. Niektóre firmy zajmujące się pielęgnacją skóry po prostu sprzedają drogie produkty. Używając drogich i tanich produktów odkryłam, że chociaż czasami dostajesz to, za co płacisz, to stare porzekadło nie zawsze jest prawdziwe. Czasami tanie rzeczy działają świetnie, a czasami drogie rzeczy cię zawodzą. Dzisiejszy wpis to Erno Laszlo TranspHuse Night Serum. To trochę z tych drogich rzeczy.

Obietnica Erno Laszlo TranspHuse Night Serum jest taka, że kiedy używasz go na noc, obudzisz się ze zdrową, odmłodzoną, naturalnie zrównoważoną skórą z mniejszą ilością linii i zmarszczek, która jest bardziej napięta, gładka, podniesiona i równomiernie napięta. Opinie, które widzieliśmy są dość mieszane. Niektórym kobietom naprawdę się podoba i uważają, że działa dobrze, ale wiele uważa, że to po prostu przesadnie drogi szum informacyjny. Spojrzenie na to, co wchodzi w skład formuły może pomóc nam ustalić, kto ma rację.

Składniki Erno Laszlo TranspHuse Serum na noc i ich działanie

W formule Erno Laszlo TranspHuse Night Serum znajduje się kilka składników, które przyczyniają się do ujędrnienia i poprawy sprężystości skóry.

    Glikozaminoglikany to długołańcuchowe białka występujące w zdrowej skórze. Kwas hialuronowy jest glikozaminoglikanem. Pomagają one napiąć i ujędrnić skórę oraz zwiększają produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra jest bardziej sprężysta i elastyczna. Matrixyl 3000 to peptyd, którego szczególnym zadaniem jest pobudzanie produkcji kolagenu.

Ponadto Acetyloheksapeptyd rozluźnia mięśnie twarzy, co wpływa na redukcję linii mimicznych i zmarszczek, a gliceryna, identyczna jak w przypadku skóry, nawilża ją i uelastycznia.

Serum na noc Erno Laszlo TranspHuse należy stosować po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem, ale przed nałożeniem kremu nawilżającego, jeśli taki stosujesz. W przypadku skóry mieszanej i/lub tłustej, nie powinnaś potrzebować dodatkowego nawilżenia. W przypadku skóry suchej, możesz.

Erno Laszlo TranspHuse Serum na noc Plusy i minusy

Zalety Erno Laszlo TranspHuse Serum na noc

    Zawiera kilka składników identycznych dla skóry i komunikujących się z nią, które powinny poprawić zdrowie skóry. Niektóre recenzje Erno Laszlo TranspHuse Night Serum ujawniają zadowolonych klientów, wdzięcznych za ich promienną skórę. Większość recenzentów uwielbia sposób, w jaki pachnie.

Wady Erno Laszlo TranspHuse Serum na noc

    Jest drogie. Jest wielu recenzentów, którzy twierdzą, że nie uzyskali takich rezultatów, jakich oczekiwaliby za tę cenę.

Gdzie kupić

Serum na noc Erno Laszlo TranspHuse można kupić w domach towarowych lub za pośrednictwem jednego z kilku sprzedawców internetowych. Pompa jedna uncja wycofuje się do 195 dolarów. Widzieliśmy go taniej na Amazon, ale słyszeliśmy kilka opowieści grozy o trzeciej stronie sprzedawców detalicznych sprzedających knock offs, więc należy zachować ostrożność.

Wniosek

Za pieniądze, muszę powiedzieć, że Erno Laszlo TranspHuse Serum Noc po prostu nie jest tego wart. Składniki wyglądają przyzwoicie, ale z tak wielu negatywnych recenzji, to musi po prostu nie pochodzą razem prawo jakoś.

Czy stosowałaś już Erno Laszlo TranspHuse Serum na noc? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel