Post

Prevage Review - Czy to jest tego warte?

Prevage Przegląd

Kiedy tak prestiżowa firma jak Elizabeth Arden tworzy linię produktów do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym, masz wysokie oczekiwania i my również je mamy. Prevage jest wynikiem współpracy pomiędzy Elizabeth Arden i Allergan, firmą farmaceutyczną, która przyniosła nam Botox i Tazorac. Prevage jest dostępny w postaci kosmeceutyku klasy medycznej na receptę lub w sprzedaży od Elizabeth Arden. Istnieje kilka produktów w kolekcji Prevage, w tym serum do twarzy, krem na dzień, krem na noc, fluid nawilżający, serum przeciwstarzeniowe pod oczy i krem ochronny pod oczy. Elizabeth Arden reklamuje serum do twarzy jako pierwszy krok w naprawie szkód środowiskowych na naszej skórze, więc skupimy tę recenzję na tym produkcie. Jak można się spodziewać, serum do twarzy nie jest niedrogie. Pytanie, które musisz sobie zadać, to czy jest ono warte tak wysokiej ceny.

Prevage - jego składniki i jak to działa

Strona EA ma specjalną sekcję dla Prevage i oddzielną stronę dla serum do twarzy. Znajdują się tam świetne referencje klientów i lista kluczowych składników. Kliniczny dowód skuteczności przedstawiony na stronie jest imponujący - 94% uczestników zgłosiło znaczną poprawę wyglądu skóry po stosowaniu serum do twarzy przez cztery tygodnie.

Najbardziej chwalonym składnikiem Prevage Face jest Idebenone Ester, antyoksydant, który może pochwalić się niemal doskonałą oceną Environmental Protection Factor (EPF). Chociaż nie ma wyjaśnienia co do pochodzenia tego składnika, istnieje cytat z dr Davida H McDanielsa, dyrektora Institute of Anti-Aging Research, który stwierdza, że "Idebenone jest obecnie najbardziej skuteczną cząsteczką do wykorzystania w zwalczaniu wpływu stresu oksydacyjnego na skórę."

Idebenone jest połączony z kilkoma innymi antyoksydantami w formule Prevage. Są to tiotan, izoflawony bambusowe, lipochroman 6 i mieszanka zielonej herbaty. Prevage twierdzi, że ta formuła będzie radykalnie poprawić uszkodzenia skóry od słońca, dymu i zanieczyszczeń i chronić skórę przed przyszłymi uszkodzeniami. Po 8 tygodniach stosowania Twoja skóra powinna być bardziej promienna, a drobne linie i zmarszczki powinny być znacznie mniej widoczne.

Gdzie kupić Prevage

Produkty Prevage są dostępne wyłącznie u lekarza lub w Elizabeth Arden. Możesz zamówić Prevage ze strony internetowej lub kupić go na stoiskach kosmetycznych w dobrych domów towarowych, gdzie może być w stanie uzyskać kilka darmowych próbek. Wszystkie produkty z tej linii są drogie. Serum do twarzy kosztuje 159 dolarów za 1,7 uncji. Wskazówki mówią, aby używać produktu na dzień i na noc, pocierając tylko kropla wielkości ziarnka grochu na czystą skórę. Oczywiście zaleca się, że serum do twarzy jest stosowany w połączeniu z innymi produktami Prevage, więc można mieć pojęcie, co to będzie kosztować, aby zastosować się do tej sugestii.

Zalety Prevage

    Skuteczność potwierdzona klinicznie Wspaniałe referencje klientów Zawiera silne antyoksydanty Wspierany przez Elizabeth Arden Zatwierdzony dla wszystkich typów skóry

Wady Prevage

    Drogi Strona internetowa nie zawiera pełnej listy składników Może powodować silne reakcje alergiczne u niektórych użytkowników

Nasze wnioski

Z dowodami z badań klinicznych i pozytywnymi opiniami klientów, nie sposób nie być pod wrażeniem linii Prevage. Rozczarowujące jest to, że pełna lista składników nie jest ujawniona i że nie ma więcej informacji na temat pochodzenia Idebenone, Niestety, cena umieszcza Prevage poza zasięgiem wielu konsumentów. Jeśli jednak jesteś skłonny zainwestować, to serum do twarzy może być warte swojej ceny.

Czy próbowałeś Prevage? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Co jest najlepsze dla linii i zmarszczek? Geraldine

P: Czy serum i balsamy na dzień Prevage zawierają silikon? Tammy

Przez Rachel Vrabel