Post

Peter Thomas Roth Un Wrinkle - Czy to jest tego warte?

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Przegląd

Peter Thomas Roth przynosi całą linię produktów do pielęgnacji skóry do tabeli, w tym kompletny anty starzenie się linii znany jako Un Wrinkle. Wybór Un Wrinkle obejmuje wiele produktów, nawet fundacji i podkładu. Mamy zamiar skupić się na produkcie o nazwie po prostu Peter Thomas Roth Un Wrinkle, który jest rzeczywiście serum przeznaczone do zmniejszenia widoczności i zapobiegania zmarszczkom. Według oficjalnej strony internetowej, produkt ten jest "jak wycieczka do dermatologa bez szczypania", a jego efekty są porównywane do zastrzyków z botoksu. Mówi nam również, że drobne linie i głębokie zmarszczki są mniej zauważalne po pierwszym zastosowaniu i będzie znaczna różnica w ciągu zaledwie 28 dni ciągłego stosowania. Twoja skóra będzie wyglądać gładsze, bardziej równomierne, i lat młodszy. Jest on dostępny na stronie internetowej za 120 dolarów za 1 płynną uncję. Czy to jest tego warte?

Peter Thomas Roth Un Wrinkle - jego składniki i jak to działa

Jak można się spodziewać od produktu przeciwzmarszczkowego, który kosztuje tyle, Peter Thomas Roth Un Wrinkle zawiera wysokiej jakości składniki, które zostały naukowo udowodnione, aby poprawić ogólny stan skóry i zmniejszyć linie i zmarszczki. Zawiera zarówno SYN-COLL, jak i Matryixl 3000, a także witaminy i substancje nawilżające. Oczekująca na opatentowanie kompleksowa mieszanka została przebadana klinicznie, a sześć peptydów i neuropeptydów łączy się, aby "stworzyć to rozwiązanie do walki ze zmarszczkami o najwyższym stopniu skuteczności".

Oficjalna strona internetowa oferuje pełną listę składników i ilości każdego z nich używanych w formule Peter Thomas Roth Un Wrinkle. Niestety, nie ma klinicznie udowodnione ilości niezbędne do osiągnięcia wszystkiego, co produkt twierdzi, że zrobić. Serum jest jednak wolne od syntetycznych barwników i substancji zapachowych i jest uważany za całkowicie naturalną formułę.

Strona zaleca stosowanie Peter Thomas Roth Un Wrinkle serum dwa razy dziennie, rano i wieczorem, na świeżo umytą twarz. Oczywiście, zaleca również, aby używać tego produktu w połączeniu z innymi różnymi produktami PTR pielęgnacji skóry.

Gdzie kupić Peter Thomas Roth Un Wrinkle

Oficjalna strona internetowa oferuje to serum, jak również wszystkie inne produkty Peter Thomas Roth Un Wrinkle wraz z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. To kosztowało 120 dolarów na oficjalnej stronie internetowej, ale był widziany w innych sprzedawców online za znacznie mniej. Oczywiście, gdy istnieje taka różnica w cenie należy upewnić się, że zamawiasz z zaufanej strony internetowej w celu uniknięcia podróbek. Ten produkt jest również dostępny w lepszych domach towarowych.

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Pros

    Zawiera naukowo sprawdzone składniki Wszystkie naturalne formuły Informacyjna strona internetowa 30 dni gwarancji

Peter Thomas Roth Un Wrinkle minusy

    Nie zawiera wystarczająco wysokiego procentu składników aktywnych Drogie Niektóre składniki mogą podrażniać skórę Brak zdjęć przed i po

Nasze wnioski

Peter Thomas Roth Un Wrinkle jest tylko jedną z części szerokiej linii produktów do pielęgnacji skóry. Firma ma dobrą reputację, mimo że pan Roth nie jest dermatologiem. Niestety, cena jest dość wysoka i producent twierdzi, że będzie działać najlepiej w połączeniu z innymi drogimi produktami. Nie było mieszane opinie online; niektórzy ludzie kochali go, inni byli bardzo rozczarowani. Ogólnie rzecz biorąc, chociaż produkt ten ma potencjał, uważamy, że nie spełnia oczekiwań, biorąc pod uwagę, ile trzeba za niego zapłacić. Peter Thomas Roth Un Wrinkle po prostu nie jest praktyczne dla przeciętnego konsumenta i nie udało się udowodnić nam, dlaczego powinniśmy zachęcać do inwestowania w nim.

Czy próbowałeś Peter Thomas Roth Un Wrinkle? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel