Post

Boots Expert Sensitive Hydrating Serum Review

Boots Expert Sensitive Serum nawilżające Przegląd

Dla niektórych, zwłaszcza młodszych osób (choć niektórzy szczęśliwi starsi również), krem nawilżający to wszystko, czego potrzebujesz. Jesteście na takim etapie życia, że nie walczycie ze zmarszczkami; staracie się jedynie utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, aby wyglądała dobrze. A jeśli zapewnisz swojej skórze nawilżenie i będziesz codziennie nosić krem z filtrem przeciwsłonecznym, możesz mieć szczęście i być w tej kategorii przez wiele lat.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, Boots Expert Sensitive Hydrating Serum może być warte uwagi. Jest ono stworzone dla skóry wrażliwej, ale zdradzę Wam mały sekret. To dobra rzecz dla wszystkich. Oznacza to, że produkt prawdopodobnie jest hipoalergiczny i nie zawiera drażniących składników, takich jak substancje zapachowe. I obiecuje, że będzie to serum uspokajające i łagodzące, które odbudowuje barierę wilgoci skóry, aby zwiększyć jej odporność i poprawić komfort, a wszystko to bez pozostawiania tłustego uczucia.

Boots Expert Sensitive Serum nawilżające Składniki i ich działanie

To naprawdę tylko podstawowe składniki nawilżające w formule Boots Expert Sensitive Hydrating Serum:

    Gliceryna Oliwa z owoców oliwek Masło Shea Olej ze słodkich migdałów Ekstrakt z liści aloesu

W Boots Expert Sensitive Hydrating Serum znajdują się parabeny działające jako konserwanty, ale jury nie jest jeszcze rozstrzygnięte co do ich niebezpieczeństwa, a ich ilość w tym serum jest dość znikoma.

Powinieneś stosować Boots Expert Sensitive Hydrating Serum codziennie rano i/lub wieczorem po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem.

Boots Expert Sensitive Hydrating Serum Plusy i minusy

Zalety Boots Expert Sensitive Hydrating Serum

    Jest w bardzo przystępnej cenie. Jest proste i hipoalergiczne. Nawilża bez podrażniania Większość recenzji Boots Expert Sensitive Hydrating Serum jest pozytywna.

Wady Boots Expert Sensitive Hydrating Serum

    Nie zawiera żadnych składników przeciwstarzeniowych. Nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych. Negatywne recenzje Boots Expert Sensitive Hydrating Serum, które widzieliśmy, skarżyły się na uczucie tłustości.

Gdzie kupić

Możesz kupić Boots Expert Sensitive Hydrating Serum w Target, jeśli chcesz korzystać z lokalnego sprzedawcy. W przeciwnym razie, istnieje kilka opcji online, w tym na stronie internetowej Boots. Pompa 1,7 uncji sprzedaje za około 7,50 dolarów.

Konkluzja

Boots Expert Sensitive Hydrating Serum jest o tak podstawowe, jak to się robi. Jego deklarowana funkcja jest nawilżenie skóry wrażliwej i to jest całość tego, co robi. I zgodnie z recenzjami, które widzieliśmy, robi to dobrze. Jeśli nie potrzebujesz wielu składników przeciwstarzeniowych, lub masz je pokryte przez inny produkt, to Boots Expert Sensitive Hydrating Serum jest zdecydowanie warte pobrania.

Czy stosowałeś Boots Expert Sensitive Hydrating Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel