Post

Jak wyglądać młodziej, gdy się starzejesz

Beauties, mam fantastyczny produkt, o którym chcę Wam dzisiaj opowiedzieć! Jak niektóre z Was wiedzą, przez miesiąc marzec dzieliłam się z Wami wspaniałymi produktami do pielęgnacji skóry, a dziś mam dla Was perełkę wśród nich wszystkich; soniczne oczyszczanie.

Nasza skóra jest nieustannie narażona na działanie brudu, zanieczyszczeń środowiskowych i oczywiście makijażu. Wszystko to pozostawia na naszej twarzy warstwę, która stanowi barierę dla produktów pielęgnacyjnych. Nagromadzony film może powodować nierównomierny koloryt skóry, szorstkość i fałszywe zmarszczki; może również zatykać pory, powodując powstawanie wyprysków. Juk, wiem! A jeśli to nie było wystarczająco złe, to wszystko to również sprawi, że będziemy wyglądać starzej!

Dlatego tak ważne jest, abyśmy stosowali odpowiedni system pielęgnacji skóry, który odpowiednio oczyszcza i złuszcza naszą twarz! Jeśli tego nie zrobimy, wszystkie pieniądze, które wydajemy na zabiegi pielęgnacyjne i makijaż pójdą w błoto! Ale nie martw się więcej, ponieważ jest tu po to, aby nas uratować!

Zalety Soniclear

Soniclear ma wiele zalet. Po pierwsze, pomaga usunąć martwe komórki naskórka, odsłaniając bardziej promienną i zdrowo wyglądającą skórę. Po drugie, po oczyszczaniu sonicznym, skóra łatwiej wchłonie środki nawilżające i inne zabiegi pielęgnacyjne. Wreszcie, skóra staje się gładka, co ułatwia nakładanie makijażu.

Na czym polega oczyszczanie soniczne?

Soniczne oczyszczanie skóry jest technologicznym przełomem wykorzystującym zasilane falami dźwiękowymi szczoteczki oczyszczające, które poruszają się 300 razy na sekundę, aby skutecznie oczyszczać i złuszczać naszą skórę. To pięcioelementowy system wykorzystujący szczoteczki oczyszczające zasilane falami dźwiękowymi, które usuwają zanieczyszczenia, oczyszczają pory i dokładnie oczyszczają skórę, dzięki czemu jest ona gotowa do lepszego wchłaniania produktów pielęgnacyjnych! I oczywiście pomaga w aplikacji makijażu... Makijaż zawsze lepiej się nakłada, kiedy masz czystą paletę do pracy!

System Soniclear

Soniclear to pierwszy na świecie antybakteryjny soniczny system oczyszczania skóry; dlatego też nazywam go ukrytym klejnotem wśród sonicznych szczoteczek do oczyszczania. Jest to jedyne urządzenie, które posiada antybakteryjną ochronę produktu. Co to oznacza? Zacznijmy od tego, że wiele innych szczoteczek sonicznych może być siedliskiem bakterii i martwych komórek naskórka po użyciu, YUKO, a kto chciałby nakładać to na swoją skórę, NIE JA! Ale NIE Soniclear, ponieważ zawiera ochronę antybakteryjną w swoich szczoteczkach, co w uproszczeniu oznacza, że ochrona ta pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii powodujących plamy i nieprzyjemny zapach na szczoteczce.

Jak używać

Ten produkt może być używany pod prysznicem i poza nim. Wolę używać go spod prysznica, więc mogę zobaczyć, co robię. Niemniej jednak, zobacz poniżej, jak używać tego narzędzia!

  • Przed użyciem Soniclear po raz pierwszy, należy naładować go na 24 godziny. Kiedy będziesz gotowy do użycia, po prostu naciśnij przycisk ON/OFF BOOST, aby włączyć urządzenie i wybrać prędkość.
  • Technologia C-Boost™ Collagen Technology oferuje wiele prędkości.
  • Sześć prędkości sonicznych zapewnia oczyszczanie dostosowane do potrzeb Twojej skóry i jej problemów. Aby oczyścić skórę, zwilż skórę i główkę szczoteczki ciepłą wodą. Nałóż środek oczyszczający na skórę lub na główkę szczoteczki.
  • Umieść główkę szczoteczki równo z twarzą i delikatnie przesuwaj ją z góry na dół, z boku na bok lub wykonuj małe, okrężne ruchy. NIE naciskaj mocno. Jest to jedna z rzeczy, którą większość osób chciałaby zrobić, ale nie powinna, ponieważ zmniejszy to skuteczność oczyszczania.
  • Masujące działanie szczoteczki z jej silnymi częstotliwościami sonicznymi wykonuje swoją pracę! Jest ona na tyle delikatna, że możesz jej używać nawet 2 razy dziennie!

Jak długo należy oczyszczać skórę

Nie musisz być w tym profesjonalistą, ponieważ szczoteczka posiada wbudowany timer, który sygnałem dźwiękowym poinformuje Cię, że nadszedł czas, aby przejść do innego obszaru oczyszczania.

Wiem, że pewnie zastanawiasz się, dlaczego nadal mam makijaż oczu, po pierwsze nie możesz używać Soniclear do usuwania makijażu oczu. Po drugie, po oczyszczeniu twarzy za pomocą Soniclear, wracam i wycieram cały mój Makijaż oczu za pomocą

Główki szczoteczek

  1. Czyszczenie: Podczas gdy szczotka jest antybakteryjna, nie jest to substytut dobrej praktyki higienicznej. Nadal musisz upewnić się, że czyścisz szczoteczkę w ciepłej wodzie z mydłem i pozostawiasz ją do wyschnięcia!
  2. Jedną z rzeczy, która podoba mi się w Soniclear jest to, że szczoteczki wystarczają na sześć miesięcy, w porównaniu do innych marek, które wystarczają na trzy miesiące.
  3. System jest wyposażony w szczotkę do twarzy i szczotkę do ciała. Wytwarza do 300 ruchów sonicznych na sekundę dla 10x lepszego oczyszczania niż przy użyciu samych rąk.

Moje przemyślenia

To produkt z najwyższej półki! Dostałam go na urodziny i od tamtej pory to jak posiadanie osobistego kosmetyczki na zawołanie! Ten system oferuje jakość twarzy jak z salonu kosmetycznego, ale w zaciszu własnego domu!