Post

Top 10 błędów urodowych, o których prawdopodobnie nawet nie wiedziałaś, że je popełniasz

Dostaję tak wiele pytań, a jeszcze więcej stwierdzeń, mówiących skąd to wiesz. Albo, że robiłam to źle przez cały czas. Tak, piękności, wszystkie tam byłyśmy, nawet ja! Chociaż istnieje lista błędów, które widzę codziennie, chciałam podzielić się z Wami 10 najlepszymi błędami urodowymi, które ludzie popełniają najczęściej. Od włosów po makijaż, te błędy urodowe muszą się skończyć, a ja mogę Ci w tym pomóc!

Włosy

Używanie ręcznika do suszenia włosów:

Suszenie włosów ręcznikiem pozostawia je puszące się i może je uszkodzić. Zamiast ręcznika, zamień go na t-shirt. Ręcznik pochłania większość wilgoci z włosów pozostawiając je puszyste.

Korzystanie z t-shirt zamiast jest lepiej, jak jest to płaski bez krawędzi dachu, więc ślizga się w prawo przez włosy z mniejszym tarciem. Mniejsze tarcie równa się mniejsza ilość włosów i uszkodzeń!

Mycie włosów gorącą wodą:

Miły gorący prysznic jest tak relaksujące, zwłaszcza w miesiącach zimowych! Ważne jest jednak, aby był on chłodny, co jest przeciwieństwem tego, co chcemy zrobić. Niestety, gorąca woda może zmyć naturalne oleje ze skóry, pozostawiając suche i łamliwe włosy. Zamiast tego, staraj się używać ciepłej wody do spłukiwania włosów, a następnie, przez ostatnie kilka sekund, spłukuj je zimną wodą, która pomoże uszczelnić łuskę włosa, sprawiając, że Twoje kosmyki staną się gładsze i zdrowsze!

Nieprawidłowe używanie spinki: Co? Istnieje rzeczywiście zły sposób? Tak, istnieje właściwy sposób, aby użyć bobby pin. I nie było aż do kilku lat temu, dowiedziałem się tego od mojego stylisty włosów; i według niej większość kobiet, które miała do czynienia z, zostały przy użyciu ich nieprawidłowo. Prawidłowy sposób użycia wsuwki polega na włożeniu jej we włosy falowaną stroną do dołu. Falistą stronę zaprojektowano tak, aby mogła chwycić włosy i odpowiednio je ułożyć. Płaska strona wsuwa włosy w rowek i utrzymuje je na miejscu. Tak więc, masz to, proste, ale potężne.Pielęgnacja skóry

Zaniedbywanie szyi:

Jak ja to mówię szyja indyka jest dla ptaków, ale niestety jeśli jesteś taka jak ja, szyja wydaje się być jednym z obszarów, które zaniedbałam w minionych latach. Myślę, że ważne jest, aby zrozumieć, że jesteś najlepszy anti-aging twarzy krem może nie działać na szyi obszaru, ssie wiem!

Widzisz większość z tych produktów do twarzy są sformułowane w celu skierowania zmarszczek, które występują na cieńszych obszarach skóry, jak nasza twarz. Linie na szyi i dekolcie są zazwyczaj głębsze, a skóra jest dużo grubsza. Dodatkowo, im jesteśmy starsi, tym skóra może stawać się luźniejsza. Stąd określenie "indycza szyja" i ten zwiotczały obszar skóry jest tak cholernie trudny do leczenia. Kluczem do rozwiązania problemu tej strefy jest wybór produktu, który posiada substancje pomagające ujędrnić i napiąć skórę. Oprócz właściwości napinających, produkt powinien również głęboko penetrować skórę, dlatego krem do twarzy nie będzie działał na Twoją szyję!

Spanie z nałożonym makijażem:

Ja również byłem winny tego. Ale wielki przyjaciel mój, który jest Aesthetician wyjaśnił mi, dlaczego to jest wielki nie, nie. Widzisz, kiedy idziemy spać odnawiamy nasze ciało, umysł i nie tylko, co obejmuje skórę. Noszenie makijażu do łóżka uniemożliwia Twojej skórze ten proces odnowy. Może również przyczynić się do zatykania porów i powstawania ognisk zapalnych.

Brak złuszczania:

Złuszczanie naszej skóry jest tak istotne. Widzisz, nasza skóra jest nieustannie narażona na działanie brudu, zanieczyszczeń środowiskowych i oczywiście makijażu. Wszystko to pozostawia na naszej twarzy warstwę, która działa jak bariera dla produktów do pielęgnacji skóry. Ta warstwa może powodować nierównomierny koloryt skóry, szorstkość i powstawanie fałszywych zmarszczek; może również zatykać pory, powodując powstawanie wyprysków. Juk, wiem! A jeśli to nie było wystarczająco złe, wszystkie te czynniki sprawiają, że wyglądamy starzej! Więc poprzez włączając złuszczanie do swojej pielęgnacji skóry usuniesz martwe komórki naskórka, odsłaniając bardziej promienną, zdrowo wyglądającą skórę. Ponadto, skóra będzie łatwiej wchłaniać środki nawilżające i inne zabiegi pielęgnacyjne. Wreszcie, skóra będzie gładka, co ułatwi Ci wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Makijaż

Nie czyścisz swoich pędzli do makijażu:

Zacznijmy od tego, że nasze pędzle do makijażu mogą być siedliskiem bakterii i martwych komórek skóry, YUKO, i kto chce umieścić to na swojej skórze, NIE JA! Ale, jeśli NIE jesteś czyścisz swoje pędzle do makijażu regularnie to jest dokładnie to, co robisz. Prawidłowe mycie i przechowywanie ich może utrzymać Twoją twarz w czystości i zdrowiu. Ponadto, czyszczenie pędzli do makijażu zapewni, że pozostaną one w najlepszej formie i zwiększy ich żywotność. Pędzle do makijażu są tak samo ważne jak sam makijaż, więc dbanie o nie jest niezbędne.

Używanie pędzli do makijażu, które pochodzą z marek drogeryjnych:

Chcesz trzymać się z dala od pędzli, które pochodzą z marek drogeryjnych; są one gorszej jakości, a włosie zazwyczaj wypada na powiekach.

Wreszcie, chcesz, aby upewnić się, że można uniknąć aplikatorów gąbki, ponieważ pochłaniają dużo produktu. Twoim celem jest, aby uzyskać produkt na oku, a nie aplikator. (w dłuższej perspektywie, pędzle kończą się zaoszczędzić pieniądze)

Nie używając Primer:

I wyjaśnić podkład w makijażu, w ten sam sposób, chciałbym z domu. Podobne do podkładu, który można zastosować do ściany przed malowaniem, chcesz zrobić to samo z oczu i twarzy. Primer pozwala kolor przylegać lepiej, trwać dłużej, z małą przejrzystość i minimalne blaknięcie. Ponadto, jeśli masz doskonały podkład, będzie zapobiegać marszczeniu i fałszywych zmarszczek.

Używanie przeterminowanego makijażu:

Trzymając się swojego ulubionego makijażu może być duży nie, nie. Jak wszystko inne w życiu, przychodzi czas, że trzeba go oczyścić! Niestety, to nie jest tak proste, jak większość innych produktów, gdzie data ważności jest wydrukowana na nich lub na opakowaniu. Według, na stronie internetowej FDA, firmy kosmetyczne nie są zobowiązane do drukowania daty ważności na etykietach swoich produktów kosmetycznych. Jest to jednak w lewo do producentów, aby określić sugerowany okres trwałości produktu. Ten okres trwałości jest coś trzeba zwrócić uwagę na, i mam wymienione niektóre z nich poniżej.

Oto moje 10 największych błędów w pielęgnacji urody, o których prawdopodobnie nawet nie wiesz, że je popełniasz!

Do następnego razu,