Post

10 najlepszych wegańskich klejów do rzęs w 2021 r.

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Od pędzelka, przezroczystego, czarnego, 2 w 1 eyelinera + kleju do rzęs, znaleźliśmy 10 najlepszych wegańskich klejów do rzęs dla Twoich cruelty-free i wegańskich sztucznych rzęs.

Żadna z tych marek nie testuje na zwierzętach i została zweryfikowana przy użyciu naszej listy kontrolnej Cruelty-Free. Osobiście zweryfikowałam również, że każdy z tych klejów do rzęs jest w 100% wegański i nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani produktów ubocznych.

DUO Adhesive firmy Ardell

Od twórców niedrogich i popularnej marki rzęs, Ardell potwierdził ich Duo Kleje są rzeczywiście wegańskie. I to jest to, czego używam już od lat. Jest niedrogi i mają różne aplikatory i wykończenia do wyboru. Preferuję klej Duo Brush-On Striplash Adhesive w kolorze Dark, ponieważ aplikator umożliwia precyzyjne nakładanie, a klej wysycha na czarno.

Klej do rzęs Tarteist™ PRO Lash Adhesive

Tarteist™ PRO Lash Adhesive to bezlateksowy, wegański klej do rzęs, dostępny w kolorze czarnym lub bezbarwnym, z precyzyjnym aplikatorem w formie pędzelka i szybkoschnącą formułą.

*Uwaga: Tarte nie testuje na zwierzętach, ale Tarte jest własnością firmy Kosé, która NIE jest wolna od okrucieństwa.

House of Lashes

Wyprodukowany w Korei, HOL® Lash Adhesive to wielokrotnie nagradzany wegański klej do rzęs. Dostępny w wersji przezroczystej lub ciemnej, dostarczany jest z pędzelkiem do łatwej i precyzyjnej aplikacji. Jest również wolny od lateksu i twierdzi, że jest wodoodporny. House of Lashes potwierdził, że ich klej do rzęs jest na bazie akrylu, nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego i posiada certyfikat wegański.

Klej do rzęs PUR Pro Eyelash Glue

Przezroczysty klej do rzęs firmy PUR Cosmetics z ultracienkim aplikatorem w formie pędzelka zapewniającym precyzję. Twierdzi się, że jest szybkoschnący i długotrwały. PUR potwierdził, że klej Pro Eyelash Glue znajduje się na liście produktów przyjaznych dla wegan.

Jolie Beauty - LashLock Clear Eyelash Glue

Klej do rzęs Lashlock Clear firmy Jolie Beauty jest wegański, nie zawiera lateksu i utrzymuje sztuczne rzęsy na swoim miejscu przez cały dzień i noc. Nakłada się i wysycha bezbarwnie, więc nie pozostawia żadnych widocznych śladów.

Kleje do rzęs Velour

Velour Beauty ma do wyboru kilka rodzajów klejów do rzęs. Marka potwierdziła, że ich kleje do rzęs są wegańskie. Klasyczny wegański klej do rzęs Velour jest dostępny w kolorze czarnym lub białym i ma precyzyjny aplikator w formie pędzelka. Jest on stworzony specjalnie z myślą o luksusowych rzęsach i wielokrotnym noszeniu.

Velour ma również wielokrotnie nagradzaną kredkę Lash & Go Liner, która jest hybrydą 2 w 1. Klej do rzęs, gdy jest mokry, a eyeliner, gdy jest suchy! Jest to alternatywa dla magnetycznych rzęs i linera.

Makeup Revolution Eye Lash Glue

Za jedyne 5 funtów, jest to niedrogi wegański klej do rzęs firmy Makeup Revolution. Jest również przezroczysty, bez lateksu i na bazie wody. Wielu użytkowników, którzy są uczuleni na lateks, uwielbia tę bezlateksową i długotrwałą formułę!

Quick Lash 2 w 1 - eyeliner i klej do rzęs

Quick Lash to rewolucyjny klej do eyelinera, który utrzymuje każdy styl rzęs bez magnesów lub kleju. Jest to formuła nielateksowa i w 100% wegańska. Dostępny w kolorze czarnym, bezbarwnym i brązowym. Co najlepsze, nie ma czasu schnięcia, a precyzyjna filcowa końcówka linera ułatwia narysowanie cienkiej warstwy kleju na linii rzęs.

Wodoodporny klej do rzęs Thrive Causemetics Infinity Waterproof Lash Adhesive™

Jest to świetny wegański klej do rzęs, który został zaprojektowany z myślą o wrażliwej skórze i oczach. Całkowicie wolny od lateksu + innych drażniących chemikaliów klej do rzęs firmy Thrive Causemetics. Twierdzi również, że jest wodoodporny i zasilany przez 24hr Hold Technology™, aby utrzymać swoje falsies na cały dzień.


To są najwyżej oceniane i najlepsze wegańskie kleje do rzęs dla Twoich rzęs cruelty-free! Jeśli podobał Ci się ten przewodnik po etycznych produktach kosmetycznych, może Ci się również spodobać:

  • Przewodnik po wegańskich sztucznych rzęsach
  • Najlepsze bezkrustowe i wegańskie korektory do wypróbowania
  • Wegański i wolny od szkodliwych substancji tusz do rzęs
  • Wegańskie eyelinery
  • Podstawy urody wegańskiej